Okres Domažlice – komunální volby 2026
Všech 76 obcí okresu (Plzeňský kraj). Obce s vlastní stránkou mají odkaz; u ostatních uvádí výsledky kontrol přímo tabulka.
Obcí
76
8 s vlastní stránkou
Okrsků
123
42 749 voličů
Nálezy s dopadem
1
mění / mohou změnit mandáty
Těsné výsledky
19
zastupitelstev obcí
U obcí bez vlastní stránky (méně než 4 okrsky a žádný nález) jsme ověřili aritmetiku zápisů, součty hlasů stran a kandidátů proti oficiálním výsledkům, nezávislý přepočet mandátů, překlepy u kandidátů a opakovaně zaslané okrsky z volební noci; srovnání se sousedními okrsky u obce s jediným okrskem možné není. Rozhodující rezerva = nejmenší počet hlasů, který by v zastupitelstvu obce změnil rozdělení mandátů nebo vedl k rovnosti rozhodované losem; tučně těsné výsledky (nejvýše 30 hlasů nebo hlasy nejvýše 3 voličů – každý volič má tolik hlasů, kolik je mandátů). Řadit lze kliknutím na záhlaví sloupce.
| Obec | Okrsků | Voličů | Účast | Mandátů | Kandidátek | Nálezy | Rozhodující rezerva (hlasů) | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Babylon obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 274 | 51,8 % | 7 | 1 | – | 98 | bez nálezu |
| Bělá nad Radbuzou město · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 391 | 54,6 % | 15 | 6 | – | 37 | těsný výsledek |
| Blížejov obec · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 1 218 | 51,1 % | 11 | 3 | 0 | 121 | |
| Brnířov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 334 | 35,3 % | 9 | 2 | – | 175 | bez nálezu |
| Čermná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 224 | 56,2 % | 9 | 1 | – | 692 | bez nálezu |
| Česká Kubice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 613 | 54,0 % | 11 | 2 | – | 79 | bez nálezu |
| Chocomyšl obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 96 | 46,9 % | 7 | 1 | – | 235 | bez nálezu |
| Chodov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 608 | 63,3 % | 7 | 2 | – | 57 | bez nálezu |
| Chodská Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 339 | 69,6 % | 7 | 13 | – | 1 | těsný výsledek |
| Chrastavice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 296 | 63,9 % | 7 | 2 | – | 86 | bez nálezu |
| Díly obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 317 | 82,0 % | 9 | 2 | – | 105 | bez nálezu |
| Domažlice ORP · výsledky na volby.gov.cz | 12 | 8 002 | 46,5 % | 21 | 9 | 0 | 122 | |
| Drahotín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 150 | 33,3 % | 7 | 1 | – | 219 | bez nálezu |
| Draženov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 360 | 57,8 % | 9 | 2 | – | 55 | bez nálezu |
| Hlohová obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 238 | 48,7 % | 7 | 9 | – | 4 | těsný výsledek |
| Hlohovčice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 145 | 55,2 % | 9 | 1 | – | 434 | bez nálezu |
| Hora Svatého Václava obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 61 | 63,9 % | 7 | 1 | – | 207 | bez nálezu |
| Horšovský Týn ORP · výsledky na volby.gov.cz | 6 | 3 740 | 46,7 % | 15 | 7 | 1 | 152 | |
| Hostouň město · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 960 | 49,9 % | 13 | 4 | – | 87 | bez nálezu |
| Hradiště obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 141 | 63,1 % | 7 | 1 | – | 65 | bez nálezu |
| Hvožďany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 31 | 64,5 % | 7 | 1 | – | 94 | bez nálezu |
| Kanice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 147 | 76,9 % | 7 | 3 | – | 44 | bez nálezu |
| Kaničky obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 29 | 75,9 % | 7 | 1 | – | 104 | bez nálezu |
| Kdyně POU · výsledky na volby.gov.cz | 10 | 3 891 | 50,3 % | 15 | 6 | 0 | 123 | |
| Klenčí pod Čerchovem městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 041 | 54,8 % | 15 | 4 | – | 198 | bez nálezu |
| Koloveč městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 809 | 57,7 % | 9 | 4 | – | 20 | těsný výsledek |
| Kout na Šumavě obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 854 | 65,3 % | 11 | 3 | – | 238 | bez nálezu |
| Křenovy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 119 | 50,4 % | 7 | 1 | – | 39 | bez nálezu |
| Libkov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 97 | 78,4 % | 7 | 12 | – | 1 | těsný výsledek |
| Loučim obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 96 | 71,9 % | 7 | 10 | – | 4 | těsný výsledek |
| Luženičky obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 338 | 75,7 % | 7 | 2 | – | 100 | bez nálezu |
| Meclov obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 942 | 59,8 % | 15 | 2 | – | 140 | bez nálezu |
| Mezholezy (kód obce 553921) obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 88 | 68,2 % | 7 | 1 | – | 33 | bez nálezu |
| Mezholezy (kód obce 553930) obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 98 | 75,5 % | 6 | 2 | – | 47 | bez nálezu |
| Milavče obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 480 | 74,8 % | 11 | 3 | – | 125 | bez nálezu |
| Mířkov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 231 | 68,8 % | 7 | 3 | – | 47 | bez nálezu |
| Mnichov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 186 | 59,7 % | 9 | 3 | – | 30 | těsný výsledek |
| Močerady obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 53 | 41,5 % | 7 | 1 | – | 103 | bez nálezu |
| Mrákov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 900 | 68,4 % | 9 | 3 | – | 300 | bez nálezu |
| Mutěnín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 225 | 60,9 % | 7 | 2 | – | 10 | těsný výsledek |
| Nemanice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 215 | 36,7 % | 7 | 1 | – | 48 | bez nálezu |
| Němčice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 106 | 62,3 % | 7 | 1 | – | 42 | bez nálezu |
| Nevolice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 155 | 73,5 % | 7 | 10 | – | 20 | těsný výsledek |
| Nová Ves obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 106 | 59,4 % | 7 | 5 | – | 32 | bez nálezu |
| Nový Kramolín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 173 | 33,5 % | 9 | 1 | – | 468 | bez nálezu |
| Osvračín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 537 | 57,5 % | 9 | 4 | – | 36 | bez nálezu |
| Otov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 87 | 78,2 % | 7 | 2 | – | 27 | těsný výsledek |
| Pařezov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 162 | 66,0 % | 7 | 9 | – | 0 | těsný výsledek, o mandátu rozhodl los (shodný počet hlasů) |
| Pasečnice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 159 | 40,3 % | 7 | 1 | – | 43 | bez nálezu |
| Pec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 182 | 56,0 % | 7 | 1 | – | 74 | bez nálezu |
| Pelechy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 73 | 60,3 % | 7 | 1 | – | 243 | bez nálezu |
| Poběžovice POU · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 233 | 27,8 % | 15 | 1 | 0 | 3 575 | |
| Pocinovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 476 | 62,2 % | 11 | 13 | – | 3 | těsný výsledek |
| Poděvousy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 204 | 84,3 % | 7 | 3 | – | 27 | těsný výsledek |
| Postřekov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 913 | 60,0 % | 11 | 2 | – | 108 | bez nálezu |
| Puclice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 282 | 56,0 % | 7 | 1 | – | 108 | bez nálezu |
| Rybník obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 124 | 38,7 % | 7 | 1 | – | 25 | těsný výsledek |
| Semněvice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 170 | 50,6 % | 7 | 2 | – | 43 | bez nálezu |
| Spáňov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 169 | 66,3 % | 7 | 1 | – | 89 | bez nálezu |
| Srbice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 328 | 64,0 % | 7 | 9 | 2 (1 s dopadem) | 2 | těsný výsledek |
| Srby obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 373 | 49,3 % | 9 | 3 | – | 82 | bez nálezu |
| Staňkov POU · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 2 649 | 47,1 % | 15 | 3 | 0 | 562 | |
| Stráž obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 190 | 65,8 % | 7 | 9 | – | 11 | těsný výsledek |
| Tlumačov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 335 | 72,2 % | 7 | 4 | – | 78 | bez nálezu |
| Trhanov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 427 | 53,4 % | 7 | 4 | – | 15 | těsný výsledek |
| Úboč obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 122 | 52,5 % | 9 | 9 | – | 29 | těsný výsledek |
| Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 367 | 57,5 % | 7 | 1 | – | 143 | bez nálezu |
| Únějovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 92 | 70,7 % | 7 | 1 | – | 43 | bez nálezu |
| Úsilov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 102 | 53,9 % | 7 | 1 | – | 266 | bez nálezu |
| Velký Malahov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 176 | 36,9 % | 9 | 1 | – | 407 | bez nálezu |
| Vidice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 145 | 73,1 % | 7 | 2 | – | 69 | bez nálezu |
| Vlkanov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 91 | 49,5 % | 7 | 1 | – | 33 | bez nálezu |
| Všepadly obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 42 | 76,2 % | 7 | 1 | – | 26 | těsný výsledek |
| Všeruby městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 656 | 63,6 % | 15 | 2 | – | 282 | bez nálezu |
| Zahořany obec · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 833 | 35,1 % | 13 | 1 | 0 | 2 198 | |
| Ždánov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 133 | 77,4 % | 7 | 2 | – | 49 | bez nálezu |