Okres Louny – komunální volby 2026
Všech 70 obcí okresu (Ústecký kraj). Obce s vlastní stránkou mají odkaz; u ostatních uvádí výsledky kontrol přímo tabulka.
Obcí
70
10 s vlastní stránkou
Okrsků
166
68 678 voličů
Nálezy s dopadem
0
mění / mohou změnit mandáty
Těsné výsledky
28
zastupitelstev obcí
U obcí bez vlastní stránky (méně než 4 okrsky a žádný nález) jsme ověřili aritmetiku zápisů, součty hlasů stran a kandidátů proti oficiálním výsledkům, nezávislý přepočet mandátů, překlepy u kandidátů a opakovaně zaslané okrsky z volební noci; srovnání se sousedními okrsky u obce s jediným okrskem možné není. Rozhodující rezerva = nejmenší počet hlasů, který by v zastupitelstvu obce změnil rozdělení mandátů nebo vedl k rovnosti rozhodované losem; tučně těsné výsledky (nejvýše 30 hlasů nebo hlasy nejvýše 3 voličů – každý volič má tolik hlasů, kolik je mandátů). Řadit lze kliknutím na záhlaví sloupce.
| Obec | Okrsků | Voličů | Účast | Mandátů | Kandidátek | Nálezy | Rozhodující rezerva (hlasů) | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitozeves obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 381 | 69,8 % | 11 | 6 | – | 39 | bez nálezu |
| Blatno obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 413 | 60,5 % | 7 | 2 | – | 16 | těsný výsledek |
| Blažim obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 226 | 58,8 % | 7 | 1 | – | 75 | bez nálezu |
| Blšany město · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 842 | 44,7 % | 9 | 3 | 1 | 5 | těsný výsledek |
| Blšany u Loun obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 314 | 24,5 % | 7 | 1 | – | 291 | bez nálezu |
| Brodec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 78 | 66,7 % | 7 | 1 | – | 313 | bez nálezu |
| Břvany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 270 | 61,9 % | 9 | 2 | – | 18 | těsný výsledek |
| Čeradice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 253 | 68,0 % | 7 | 3 | – | 13 | těsný výsledek |
| Černčice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 089 | 45,6 % | 15 | 2 | – | 173 | bez nálezu |
| Chlumčany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 465 | 47,1 % | 7 | 1 | – | 141 | bez nálezu |
| Chožov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 462 | 60,6 % | 9 | 5 | – | 4 | těsný výsledek |
| Chraberce obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 109 | 59,6 % | 7 | 1 | – | 324 | bez nálezu |
| Cítoliby městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 870 | 60,5 % | 15 | 5 | – | 21 | těsný výsledek |
| Deštnice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 194 | 72,7 % | 7 | 3 | – | 56 | bez nálezu |
| Dobroměřice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 137 | 52,2 % | 9 | 2 | – | 1 | těsný výsledek |
| Domoušice obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 516 | 56,6 % | 11 | 3 | – | 60 | bez nálezu |
| Holedeč obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 543 | 40,5 % | 9 | 1 | – | 1 183 | bez nálezu |
| Hříškov obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 337 | 61,7 % | 9 | 2 | – | 28 | těsný výsledek |
| Hřivice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 533 | 65,5 % | 11 | 3 | – | 93 | bez nálezu |
| Jimlín obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 718 | 51,0 % | 9 | 2 | – | 171 | bez nálezu |
| Koštice obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 535 | 65,0 % | 7 | 4 | – | 42 | bez nálezu |
| Kozly obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 106 | 45,3 % | 7 | 1 | – | 22 | těsný výsledek |
| Krásný Dvůr obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 522 | 58,8 % | 9 | 5 | – | 22 | těsný výsledek |
| Kryry město · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 1 891 | 53,4 % | 13 | 7 | 0 | 78 | |
| Lenešice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 156 | 54,4 % | 11 | 4 | – | 82 | bez nálezu |
| Libčeves obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 727 | 50,2 % | 9 | 2 | – | 146 | bez nálezu |
| Liběšice obec · výsledky na volby.gov.cz | 4 | 661 | 70,0 % | 9 | 2 | 1 | 76 | |
| Libočany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 421 | 48,0 % | 9 | 1 | – | 1 345 | bez nálezu |
| Libořice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 284 | 50,4 % | 7 | 1 | – | 76 | bez nálezu |
| Lipno obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 483 | 65,2 % | 7 | 4 | – | 103 | bez nálezu |
| Lišany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 127 | 71,7 % | 7 | 3 | – | 6 | těsný výsledek |
| Líšťany obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 384 | 60,4 % | 9 | 2 | – | 47 | bez nálezu |
| Louny ORP · výsledky na volby.gov.cz | 21 | 14 088 | 37,2 % | 29 | 9 | 1 | 97 | |
| Lubenec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 094 | 52,3 % | 9 | 4 | – | 6 | těsný výsledek |
| Měcholupy městys · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 756 | 72,6 % | 9 | 6 | – | 47 | bez nálezu |
| Nepomyšl městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 339 | 56,3 % | 9 | 5 | – | 6 | těsný výsledek |
| Nová Ves obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 86 | 87,2 % | 5 | 2 | – | 19 | těsný výsledek |
| Nové Sedlo obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 463 | 60,3 % | 9 | 4 | – | 3 | těsný výsledek |
| Obora obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 348 | 65,5 % | 7 | 3 | – | 94 | bez nálezu |
| Očihov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 294 | 57,1 % | 9 | 4 | – | 19 | těsný výsledek |
| Opočno obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 97 | 53,6 % | 5 | 1 | – | 37 | bez nálezu |
| Panenský Týnec městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 360 | 59,4 % | 9 | 2 | – | 0 | těsný výsledek |
| Peruc městys · výsledky na volby.gov.cz | 7 | 1 924 | 57,1 % | 15 | 4 | 1 | 242 | |
| Petrohrad obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 522 | 52,7 % | 9 | 3 | – | 84 | bez nálezu |
| Pnětluky obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 287 | 58,9 % | 7 | 4 | – | 17 | těsný výsledek |
| Počedělice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 252 | 63,1 % | 7 | 1 | – | 95 | bez nálezu |
| Podbořanský Rohozec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 131 | 64,9 % | 5 | 3 | – | 40 | bez nálezu |
| Podbořany ORP · výsledky na volby.gov.cz | 9 | 4 902 | 45,0 % | 21 | 9 | 1 | 73 | |
| Postoloprty POU · výsledky na volby.gov.cz | 12 | 3 631 | 34,9 % | 15 | 4 | 1 | 89 | |
| Raná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 208 | 74,5 % | 9 | 3 | – | 17 | těsný výsledek |
| Ročov městys · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 470 | 74,7 % | 9 | 3 | – | 161 | bez nálezu |
| Slavětín městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 517 | 73,5 % | 7 | 2 | – | 34 | bez nálezu |
| Smolnice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 349 | 54,4 % | 7 | 2 | – | 14 | těsný výsledek |
| Staňkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 919 | 58,3 % | 9 | 6 | – | 5 | těsný výsledek |
| Toužetín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 230 | 53,0 % | 5 | 3 | – | 9 | těsný výsledek |
| Tuchořice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 557 | 65,7 % | 9 | 4 | – | 34 | bez nálezu |
| Úherce obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 78 | 57,7 % | 7 | 1 | – | 22 | těsný výsledek |
| Velemyšleves obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 306 | 50,3 % | 7 | 5 | – | 17 | těsný výsledek |
| Veltěže obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 353 | 34,8 % | 7 | 1 | – | 78 | bez nálezu |
| Vinařice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 215 | 48,8 % | 7 | 1 | – | 62 | bez nálezu |
| Vrbno nad Lesy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 174 | 52,3 % | 7 | 1 | – | 434 | bez nálezu |
| Vroutek město · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 549 | 50,2 % | 11 | 6 | 1 | 39 | |
| Vršovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 207 | 51,2 % | 5 | 1 | – | 69 | bez nálezu |
| Výškov obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 397 | 59,4 % | 9 | 3 | – | 26 | těsný výsledek |
| Zálužice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 80 | 61,3 % | 5 | 8 | – | 3 | těsný výsledek |
| Žatec ORP · výsledky na volby.gov.cz | 18 | 14 508 | 36,2 % | 21 | 10 | 2 | 228 | |
| Zbrašín obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 325 | 66,2 % | 9 | 4 | 2 | 9 | těsný výsledek |
| Želkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 79 | 55,7 % | 7 | 1 | – | 122 | bez nálezu |
| Žerotín obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 188 | 72,9 % | 7 | 1 | – | 91 | bez nálezu |
| Žiželice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 348 | 68,1 % | 9 | 7 | – | 3 | těsný výsledek |