Okres Rokycany – komunální volby 2026
Všech 68 obcí okresu (Plzeňský kraj). Obce s vlastní stránkou mají odkaz; u ostatních uvádí výsledky kontrol přímo tabulka.
Obcí
68
5 s vlastní stránkou
Okrsků
100
38 844 voličů
Nálezy s dopadem
1
mění / mohou změnit mandáty
Těsné výsledky
16
zastupitelstev obcí
U obcí bez vlastní stránky (méně než 4 okrsky a žádný nález) jsme ověřili aritmetiku zápisů, součty hlasů stran a kandidátů proti oficiálním výsledkům, nezávislý přepočet mandátů, překlepy u kandidátů a opakovaně zaslané okrsky z volební noci; srovnání se sousedními okrsky u obce s jediným okrskem možné není. Rozhodující rezerva = nejmenší počet hlasů, který by v zastupitelstvu obce změnil rozdělení mandátů nebo vedl k rovnosti rozhodované losem; tučně těsné výsledky (nejvýše 30 hlasů nebo hlasy nejvýše 3 voličů – každý volič má tolik hlasů, kolik je mandátů). Řadit lze kliknutím na záhlaví sloupce.
| Obec | Okrsků | Voličů | Účast | Mandátů | Kandidátek | Nálezy | Rozhodující rezerva (hlasů) | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezděkov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 116 | 54,3 % | 5 | 1 | – | 27 | těsný výsledek |
| Břasy obec · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 1 816 | 51,3 % | 15 | 2 | 0 | 82 | |
| Březina obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 290 | 39,7 % | 7 | 1 | – | 511 | bez nálezu |
| Bujesily obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 70 | 75,7 % | 7 | 1 | – | 271 | bez nálezu |
| Bušovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 515 | 65,2 % | 9 | 2 | – | 138 | bez nálezu |
| Cekov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 142 | 40,1 % | 5 | 1 | – | 37 | bez nálezu |
| Cheznovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 609 | 56,8 % | 7 | 3 | – | 86 | bez nálezu |
| Chlum obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 43 | 74,4 % | 7 | 10 | – | 4 | těsný výsledek |
| Chomle obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 64 | 67,2 % | 5 | 1 | – | 117 | bez nálezu |
| Čilá obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 21 | 85,7 % | 5 | 1 | – | 85 | bez nálezu |
| Dobřív obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 049 | 52,3 % | 9 | 2 | – | 216 | bez nálezu |
| Drahoňův Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 109 | 62,4 % | 5 | 1 | – | 39 | bez nálezu |
| Ejpovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 633 | 48,5 % | 7 | 1 | – | 196 | bez nálezu |
| Hlohovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 4 | 282 | 69,1 % | 7 | 2 | 2 (1 s dopadem) | 4 | těsný výsledek |
| Holoubkov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 118 | 55,7 % | 11 | 4 | – | 88 | bez nálezu |
| Hrádek město · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 2 154 | 46,3 % | 15 | 3 | – | 44 | těsný výsledek |
| Hradiště obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 41 | 75,6 % | 7 | 1 | – | 115 | bez nálezu |
| Hůrky obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 182 | 63,7 % | 7 | 1 | – | 705 | bez nálezu |
| Kakejcov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 80 | 60,0 % | 7 | 1 | – | 277 | bez nálezu |
| Kamenec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 58 | 56,9 % | 5 | 1 | – | 121 | bez nálezu |
| Kamenný Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 741 | 65,6 % | 9 | 2 | – | 165 | bez nálezu |
| Kařez obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 581 | 53,9 % | 7 | 2 | – | 135 | bez nálezu |
| Kařízek obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 48 | 95,8 % | 7 | 2 | – | 13 | těsný výsledek |
| Klabava obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 425 | 65,2 % | 7 | 2 | – | 189 | bez nálezu |
| Kladruby obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 134 | 61,2 % | 9 | 2 | – | 2 | těsný výsledek |
| Kornatice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 222 | 67,6 % | 7 | 8 | – | 36 | bez nálezu |
| Lhota pod Radčem obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 252 | 64,7 % | 7 | 10 | – | 8 | těsný výsledek |
| Lhotka u Radnic obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 64 | 64,1 % | 7 | 1 | – | 34 | bez nálezu |
| Liblín městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 232 | 37,9 % | 7 | 1 | – | 419 | bez nálezu |
| Líšná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 153 | 73,9 % | 7 | 2 | – | 2 | těsný výsledek |
| Litohlavy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 433 | 49,0 % | 9 | 2 | – | 60 | bez nálezu |
| Medový Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 211 | 37,9 % | 7 | 1 | – | 477 | bez nálezu |
| Mešno obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 71 | 59,2 % | 5 | 1 | – | 28 | těsný výsledek |
| Mirošov město · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 1 803 | 49,8 % | 15 | 3 | – | 334 | bez nálezu |
| Mlečice obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 259 | 70,7 % | 7 | 2 | – | 107 | bez nálezu |
| Mýto město · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 248 | 46,6 % | 15 | 2 | – | 241 | bez nálezu |
| Němčovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 166 | 53,0 % | 7 | 1 | – | 74 | bez nálezu |
| Nevid obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 144 | 58,3 % | 7 | 1 | – | 61 | bez nálezu |
| Osek obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 126 | 63,1 % | 11 | 2 | – | 294 | bez nálezu |
| Ostrovec-Lhotka obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 92 | 63,0 % | 5 | 1 | – | 32 | bez nálezu |
| Plískov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 101 | 74,3 % | 5 | 1 | – | 44 | bez nálezu |
| Podmokly obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 204 | 60,8 % | 7 | 1 | – | 88 | bez nálezu |
| Příkosice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 327 | 46,5 % | 7 | 1 | – | 94 | bez nálezu |
| Přívětice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 161 | 46,0 % | 7 | 1 | – | 312 | bez nálezu |
| Radnice POU · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 391 | 56,2 % | 15 | 4 | 1 | 7 | těsný výsledek |
| Raková obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 183 | 48,1 % | 7 | 1 | – | 341 | bez nálezu |
| Rokycany ORP · výsledky na volby.gov.cz | 12 | 10 381 | 41,4 % | 21 | 8 | 0 | 128 | |
| Sebečice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 88 | 93,2 % | 7 | 2 | – | 25 | těsný výsledek |
| Sirá obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 111 | 76,6 % | 7 | 2 | – | 43 | bez nálezu |
| Skomelno obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 167 | 56,3 % | 7 | 1 | – | 510 | bez nálezu |
| Skořice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 234 | 62,0 % | 7 | 1 | – | 103 | bez nálezu |
| Smědčice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 271 | 84,1 % | 7 | 2 | – | 26 | těsný výsledek |
| Štítov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 44 | 79,5 % | 5 | 1 | – | 20 | těsný výsledek |
| Strašice obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 2 032 | 51,1 % | 15 | 5 | – | 147 | bez nálezu |
| Svojkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 391 | 58,3 % | 7 | 2 | – | 119 | bez nálezu |
| Těně obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 231 | 71,9 % | 7 | 3 | – | 61 | bez nálezu |
| Terešov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 153 | 54,2 % | 7 | 1 | – | 54 | bez nálezu |
| Těškov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 263 | 58,2 % | 7 | 1 | – | 129 | bez nálezu |
| Trokavec obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 84 | 61,9 % | 7 | 1 | – | 31 | bez nálezu |
| Týček obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 204 | 73,5 % | 7 | 12 | – | 7 | těsný výsledek |
| Újezd u Svatého Kříže obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 198 | 63,1 % | 7 | 2 | – | 17 | těsný výsledek |
| Vejvanov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 204 | 56,4 % | 7 | 1 | – | 79 | bez nálezu |
| Veselá obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 242 | 53,3 % | 7 | 2 | – | 37 | bez nálezu |
| Vísky obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 49 | 93,9 % | 7 | 2 | – | 0 | těsný výsledek |
| Volduchy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 939 | 56,9 % | 9 | 2 | – | 276 | bez nálezu |
| Všenice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 252 | 77,8 % | 7 | 2 | – | 91 | bez nálezu |
| Zbiroh POU · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 1 972 | 46,6 % | 15 | 4 | 0 | 103 | |
| Zvíkovec městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 170 | 57,6 % | 7 | 1 | – | 356 | bez nálezu |