Okres Zlín – komunální volby 2026
Všech 91 obcí okresu (Zlínský kraj). Obce s vlastní stránkou mají odkaz; u ostatních uvádí výsledky kontrol přímo tabulka.
Obcí
91
9 s vlastní stránkou
Okrsků
219
152 847 voličů
Nálezy s dopadem
1
mění / mohou změnit mandáty
Těsné výsledky
21
zastupitelstev obcí
U obcí bez vlastní stránky (méně než 4 okrsky a žádný nález) jsme ověřili aritmetiku zápisů, součty hlasů stran a kandidátů proti oficiálním výsledkům, nezávislý přepočet mandátů, překlepy u kandidátů a opakovaně zaslané okrsky z volební noci; srovnání se sousedními okrsky u obce s jediným okrskem možné není. Rozhodující rezerva = nejmenší počet hlasů, který by v zastupitelstvu obce změnil rozdělení mandátů nebo vedl k rovnosti rozhodované losem; tučně těsné výsledky (nejvýše 30 hlasů nebo hlasy nejvýše 3 voličů – každý volič má tolik hlasů, kolik je mandátů). Řadit lze kliknutím na záhlaví sloupce.
| Obec | Okrsků | Voličů | Účast | Mandátů | Kandidátek | Nálezy | Rozhodující rezerva (hlasů) | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bělov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 285 | 47,7 % | 7 | 1 | – | 77 | bez nálezu |
| Biskupice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 568 | 63,2 % | 9 | 3 | – | 0 | těsný výsledek, o mandátu rozhodl los (shodný počet hlasů) |
| Bohuslavice nad Vláří obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 295 | 82,4 % | 9 | 2 | – | 125 | bez nálezu |
| Bohuslavice u Zlína obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 572 | 32,0 % | 9 | 1 | – | 1 104 | bez nálezu |
| Bratřejov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 621 | 67,5 % | 9 | 3 | – | 103 | bez nálezu |
| Březnice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 144 | 59,0 % | 15 | 2 | – | 10 | těsný výsledek |
| Březová obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 397 | 62,7 % | 7 | 1 | – | 178 | bez nálezu |
| Březůvky obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 573 | 56,9 % | 9 | 3 | – | 61 | bez nálezu |
| Brumov-Bylnice POU · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 4 347 | 61,6 % | 21 | 6 | 0 | 193 | |
| Dešná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 160 | 53,1 % | 7 | 1 | – | 50 | bez nálezu |
| Dobrkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 213 | 57,7 % | 7 | 1 | – | 84 | bez nálezu |
| Dolní Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 530 | 39,4 % | 7 | 1 | – | 843 | bez nálezu |
| Doubravy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 472 | 74,8 % | 7 | 2 | – | 127 | bez nálezu |
| Drnovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 340 | 63,5 % | 9 | 2 | – | 21 | těsný výsledek |
| Držková obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 311 | 73,0 % | 9 | 3 | – | 99 | bez nálezu |
| Fryšták město · výsledky na volby.gov.cz | 4 | 3 123 | 54,1 % | 17 | 5 | 0 | 94 | |
| Halenkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 593 | 65,2 % | 15 | 5 | – | 40 | těsný výsledek |
| Haluzice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 69 | 62,3 % | 7 | 1 | – | 196 | bez nálezu |
| Horní Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 464 | 69,4 % | 9 | 4 | – | 53 | bez nálezu |
| Hostišová obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 414 | 42,8 % | 7 | 1 | – | 116 | bez nálezu |
| Hřivínův Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 430 | 53,3 % | 9 | 1 | – | 1 293 | bez nálezu |
| Hrobice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 392 | 62,5 % | 9 | 2 | – | 28 | těsný výsledek |
| Hvozdná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 065 | 58,1 % | 15 | 2 | – | 306 | bez nálezu |
| Jasenná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 784 | 58,7 % | 9 | 2 | – | 73 | bez nálezu |
| Jestřabí obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 216 | 43,1 % | 7 | 1 | – | 312 | bez nálezu |
| Kaňovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 227 | 55,9 % | 7 | 1 | – | 81 | bez nálezu |
| Karlovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 188 | 54,3 % | 7 | 1 | – | 74 | bez nálezu |
| Kašava obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 755 | 67,9 % | 13 | 3 | – | 3 | těsný výsledek |
| Kelníky obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 128 | 74,2 % | 7 | 1 | – | 56 | bez nálezu |
| Komárov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 254 | 46,1 % | 7 | 1 | – | 77 | bez nálezu |
| Křekov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 160 | 64,4 % | 5 | 2 | – | 23 | těsný výsledek |
| Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 707 | 69,4 % | 7 | 5 | – | 28 | těsný výsledek |
| Lhotsko obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 222 | 68,9 % | 5 | 2 | – | 28 | těsný výsledek |
| Lípa obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 693 | 63,6 % | 9 | 2 | – | 181 | bez nálezu |
| Lipová obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 297 | 62,6 % | 7 | 1 | – | 121 | bez nálezu |
| Loučka obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 348 | 60,9 % | 7 | 3 | – | 9 | těsný výsledek |
| Ludkovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 580 | 68,4 % | 11 | 5 | – | 110 | bez nálezu |
| Luhačovice ORP · výsledky na volby.gov.cz | 7 | 4 063 | 54,0 % | 21 | 4 | 0 | 473 | |
| Lukov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 394 | 58,3 % | 15 | 3 | – | 81 | bez nálezu |
| Lukoveček obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 375 | 63,7 % | 7 | 2 | – | 156 | bez nálezu |
| Lutonina obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 340 | 65,0 % | 9 | 2 | – | 65 | bez nálezu |
| Machová obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 562 | 68,9 % | 11 | 3 | – | 32 | těsný výsledek |
| Mysločovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 531 | 71,2 % | 7 | 3 | – | 7 | těsný výsledek |
| Napajedla POU · výsledky na volby.gov.cz | 6 | 5 693 | 50,2 % | 21 | 7 | 1 | 24 | těsný výsledek |
| Návojná obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 553 | 63,5 % | 7 | 3 | – | 113 | bez nálezu |
| Nedašov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 051 | 54,3 % | 9 | 2 | – | 297 | bez nálezu |
| Nedašova Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 544 | 61,0 % | 7 | 2 | – | 133 | bez nálezu |
| Neubuz obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 369 | 67,2 % | 7 | 2 | – | 55 | bez nálezu |
| Oldřichovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 309 | 65,4 % | 7 | 3 | – | 19 | těsný výsledek |
| Ostrata obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 326 | 65,6 % | 9 | 2 | – | 32 | bez nálezu |
| Otrokovice ORP · výsledky na volby.gov.cz | 13 | 13 726 | 38,6 % | 23 | 8 | 0 | 360 | |
| Petrůvka obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 268 | 68,3 % | 7 | 2 | – | 5 | těsný výsledek |
| Podhradí obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 170 | 60,0 % | 7 | 1 | – | 76 | bez nálezu |
| Podkopná Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 278 | 83,5 % | 9 | 3 | – | 52 | bez nálezu |
| Pohořelice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 729 | 51,3 % | 11 | 2 | – | 80 | bez nálezu |
| Poteč obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 627 | 68,1 % | 15 | 3 | – | 42 | těsný výsledek |
| Pozlovice městys · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 995 | 58,5 % | 15 | 2 | – | 151 | bez nálezu |
| Provodov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 633 | 77,9 % | 9 | 2 | – | 69 | bez nálezu |
| Racková obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 657 | 66,8 % | 9 | 2 | – | 151 | bez nálezu |
| Rokytnice obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 477 | 66,7 % | 9 | 2 | – | 206 | bez nálezu |
| Rudimov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 201 | 60,7 % | 7 | 1 | – | 96 | bez nálezu |
| Šanov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 397 | 68,0 % | 9 | 2 | – | 66 | bez nálezu |
| Šarovy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 227 | 64,8 % | 7 | 2 | – | 60 | bez nálezu |
| Sazovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 654 | 48,3 % | 7 | 1 | – | 205 | bez nálezu |
| Sehradice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 543 | 37,9 % | 9 | 1 | – | 1 072 | bez nálezu |
| Slavičín POU · výsledky na volby.gov.cz | 8 | 5 048 | 54,2 % | 21 | 7 | 0 | 278 | |
| Slopné obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 443 | 64,3 % | 7 | 2 | – | 113 | bez nálezu |
| Slušovice město · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 2 278 | 53,0 % | 15 | 6 | – | 99 | bez nálezu |
| Spytihněv obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 356 | 44,1 % | 15 | 3 | – | 278 | bez nálezu |
| Štítná nad Vláří-Popov obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 701 | 61,2 % | 15 | 3 | – | 516 | bez nálezu |
| Študlov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 388 | 66,0 % | 9 | 3 | – | 62 | bez nálezu |
| Tečovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 1 073 | 66,9 % | 15 | 3 | – | 24 | těsný výsledek |
| Tichov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 246 | 52,8 % | 7 | 1 | – | 98 | bez nálezu |
| Tlumačov obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 943 | 41,8 % | 15 | 3 | – | 104 | bez nálezu |
| Trnava obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 899 | 65,0 % | 9 | 3 | – | 110 | bez nálezu |
| Ublo obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 234 | 68,8 % | 5 | 3 | – | 35 | bez nálezu |
| Újezd obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 961 | 58,7 % | 11 | 6 | – | 9 | těsný výsledek |
| Valašské Klobouky ORP · výsledky na volby.gov.cz | 7 | 3 954 | 56,3 % | 21 | 9 | 3 (1 s dopadem) | 15 | těsný výsledek |
| Valašské Příkazy obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 238 | 62,2 % | 9 | 2 | – | 91 | bez nálezu |
| Velký Ořechov obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 579 | 70,8 % | 11 | 3 | – | 177 | bez nálezu |
| Veselá obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 684 | 50,4 % | 9 | 1 | – | 1 946 | bez nálezu |
| Vizovice ORP · výsledky na volby.gov.cz | 5 | 3 890 | 53,2 % | 17 | 7 | 0 | 517 | |
| Vlachova Lhota obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 164 | 75,6 % | 7 | 2 | – | 9 | těsný výsledek |
| Vlachovice obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 179 | 65,1 % | 15 | 3 | – | 176 | bez nálezu |
| Vlčková obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 346 | 67,1 % | 7 | 4 | – | 65 | bez nálezu |
| Všemina obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 900 | 58,4 % | 9 | 5 | – | 59 | bez nálezu |
| Vysoké Pole obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 644 | 42,5 % | 13 | 1 | – | 1 421 | bez nálezu |
| Zádveřice-Raková obec · výsledky na volby.gov.cz | 2 | 1 208 | 56,5 % | 11 | 2 | – | 223 | bez nálezu |
| Želechovice nad Dřevnicí obec · výsledky na volby.gov.cz | 3 | 1 547 | 63,7 % | 15 | 6 | – | 39 | těsný výsledek |
| Zlín krajské město · výsledky na volby.gov.cz | 74 | 59 394 | 45,6 % | 41 | 9 | 2 | 2 864 | opraveno během volební noci |
| Žlutava obec · výsledky na volby.gov.cz | 1 | 921 | 63,2 % | 9 | 5 | – | 143 | bez nálezu |